Znajdź najtańszy kredyt hipoteczny, gotówkowy lub chwilówkę z Ekspert Kredyt Katowice

Velo Bank oferuje swoim klientom paliwo w cenie 3,95 zł

Od niemal roku średni koszt najpopularniejszego paliwa Pb95 wynosi ok. 5,60 zł za litr. Aby zminimalizować wydatki na benzynę, Polacy szukają oszczędności na różne sposoby – rzadziej jeżdżą samochodem lub przesiadają się do komunikacji publicznej. Niektórzy decydują się nawet na alternatywne źródła napędu swoich pojazdów.

W kwietniu 2012 r. Velo Bank zaskoczył swoich klientów kartą debetową umożliwiającą kierowcom tańsze tankowanie: w cenie 4,99 zł za litr. W maju tego roku, bank sam przebił swoją ofertę promocyjną, dzięki czemu teraz za litr benzyny klienci zapłacą jedynie 3,95 zł. Zeszłoroczna oferta dostępna była dla posiadaczy konta rozliczeniowo-oszczędnościowego Uniwersalne Plus. Obecnie karta jest również dostępna dla posiadaczy innowacyjnego konta Getin UP.

Każdy kierowca posiadający konto Getin UP lub konto Uniwersalne Plus może otrzymać kartę debetową Debit MasterCard PayPass, która umożliwia oszczędzanie nawet do 60 zł miesięcznie. Korzystając z karty na dowolnej stacji benzynowej w Polsce, klient zapłaci za litr paliwa jedynie 3,95 zł, ponieważ otrzyma od banku zwrot różnicy w cenie paliwa a średnią ceną jednego litra Pb95 w danym miesiącu kalendarzowym (maksymalna różnica wynosi 2 zł). Miesięcznie zwrot może obejmować 30 litrów paliwa.

Karta Debit MasterCard PayPass dla kierowców jest kartą unikalną, z której można korzystać w dowolnych punktach handlowo-usługowych akceptujących MasterCard. Posiadacze karty nie ponoszą opłaty za wydanie i obsługę karty. Mogą także bezpłatnie wypłacać gotówkę w bankomatach Euronet w Polsce, dokonywać płatności przez Internet oraz płatności zbliżeniowych w punktach oznaczonych logo PayPass.

Karta debetowa dla kierowców to produkt dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wygody jazdy własnym samochodem – mówi Pawel Wawiernia, Dyrektor Biura Kart Płatniczych Getin Noble Bank. – Wysokie ceny paliw, stały się impulsem do zaproponowania konsumentom rozwiązania, które pozwoli im oszczędzać właśnie na kosztach benzyny. Dzięki temu będą mogli swobodnie podróżować bez obawy o zasobność swojego portfela.

Źródło: Getin Noble Bank

Sprawdź także rankingi:
Ranking kredytów mieszkaniowych styczeń 2024
Ranking kredytów gotówkowych styczeń 2024
Ranking kredytów samochodowych styczeń 2024

Wyszukiwane frazy:,