Kredyty hipoteczne Katowice - oferty banków 2020

Kredyty hipoteczne to najbardziej pożądane, ale także najrzadziej udzielane przez banki kredyty. W zależności od przeznaczenia możemy podzielić je na kredyty mieszkaniowe (zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego), kredyty budowlane (budowa lub rozbudowa nieruchomości), kredyty konsolidacyjne (konsolidacje kilku kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką), kredyty na zakup ziemi (zakup działek budowlanych, działek rekreacyjnych), kredyty refinansowe (kredyty umożliwiające przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku). W 2022 roku na rynku kredytów hipotecznych znajduje się kilkanaście dużych banków, udzielających kredytów hipotecznych na bardzo atrakcyjnych warunkach, są to: Alior Bank, Bank Millennium, BNP Paribas, BOŚ, Citi Handlowy, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, Pekao SA, PKO BP, Santander Bank Polska. Ekspert kredyt posiada wszystkie powyższe banki w ofercie bezpośredniej lub u ekspertów finansowych.

ZAPYTAJ O KREDYT HIPOTECZNY

Kredyty hipoteczne Katowice wrzesień 2023

Dlaczego lepiej skorzystać z formularza i porównać banki z ekspertem?

W przypadku, gdy klient samodzielnie sprawdza zdolność kredytową i promocje, jest z przez każdy z banków odpytywany w bazie BIK. W przypadku dużej ilości zapytań, klient może stracić wiarygodność.

Jak wybierać kredyt hipoteczny?

Najlepiej najpierw sprawdzić ofertę w banku, w którym ma się konto ze stałymi wpływami, następnie porównać z pośrednikiem oferty innych banków, wyjaśnić różnice i podjąć decyzję.

Powyższe porównanie kredytów hipotecznych nie stanowi oferty handlowej portalu Ekspert Kredyt i ma charakter wyłącznie poglądowy. Więcej informacji na temat kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, domu lub działki dla nowych i stałych klientów z Katowic znaleźć można na stronie Hipoteczny.com.pl.