Ranking kredytów mieszkaniowych maj 2024

Rankingi kredytów mieszkaniowych to najczęściej poszukiwane rankingi w Internecie. Dlaczego? Zakup mieszkania dla przeciętnego Polaka lub to decyzja jedyna w życiu i musi być bardzo dobrze przemyślana. Przede wszystkim trzeba znać swoje możliwości i dobrze zaplanować karierę, aby w późniejszych latach nie mieć kłopotów ze spłatą zobowiązania. Nie wystarczy ocena aktualnej sytuacji majątkowej, gdyż byłoby to nierozsądne; dlatego banki coraz częściej w oceniając klienta biorą pod uwagę nie tylko dochody z ostatnich lat, ale także wykształcenie, wykonywany zawód, częstotliwość wpływów na konto – te parametry choć nieoficjalnie już są brane pod lupę przez departamenty oceny ryzyka różnych banków. W związku z tym, poniższy ranking ma jedynie wartość poglądową, a ostateczna oferta dla klienta może się znaczenie różnić o prezentowanej w Internecie. Wszystko zależy od scoringu i uznania za najlepszego klienta, któremu można przedstawić warunki o wiele korzystniejsze niż standardowe (stałe wpływy na konto / aktywa na koncie oszczędnościowym). Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem, będącym jednocześnie porównaniem oprocentowania, prowizji marży i wysokości raty w wybranych bankach komercyjnych w styczniu 2024.

ZAPYTAJ O KREDYT HIPOTECZNY

Ranking kredytów mieszkaniowych na maj 2024:

Założenia: wysokość kredytu: 300 000 zł, wkład własny: 100 000 zł, wartość nieruchomości: 400 000 zł, okres kredytowania: 25 lat, rodzaj rat: równe, klient: nowy, oferta łączona: NIE

Powyższy ranking nie stanowi oferty handlowej i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej informacji na temat poszczególnych ofert uzyskać można u ekspertów kredytowych oraz na stronie Hipoteczny.com.pl.